אודות

צוות הרופאים

מי אנחנו

גדלנו במשפחה של רופאים, היה ברור לנו שלשם אנו הולכות. עכשיו אחרי שנים של ניסיון שצברנו בתחום הרפואה שבו כל אחת בתחומה מצאה את ייעודה הרפואי, החלטנו לעשות את המהלך הנכון ביותר והוא לשלב כוחות ולהמשיך בתחום הרפואה האסטתית להוביל אותו. תחום אותו החלה אימנו כבר לפני למעלה משני עשורים בהם ראינו כיצד אנו יכולות לפתח את התחום ולקחת אותו לקדמת הרפואה האסתטית בישראל. במשפחתנו גדלנו על ערכים שהם מסירות מלאה למטופל, הקשבה לצרכים ולרצונות וכך אנו ממשיכות עד היום את אותם ערכים שאתן כלקוחות נהנות מהם.  אנו ממשיכות בגאווה את המסורת המכובדת בעלת עשרות שנים של משפחתנו ומכאן כי מרפאתנו היא לא עוד "מרפאה" היא משפחה שתעניק את היחס לו כל מטופלת ראויה לקבל. 

דר גלי רוק

ד"ר גלי רוק-וגנר MD רופאת משפחה מובילה

עם אהבה וגישה לאסתטיקה ויופי בכלל ורפואית בפרט כאחת שרואה את החשיבות של יופי אצל נשים ועד כמה היא עוזרת לשפר את הביטחון העצמי ומעניקה איכות חיים משופרת, אני מאמינה שאני אעניק לכל מטופלת את האפשרות להגשים את החלום ולהיראות נהדר. 

האמונה שלי היא שכל מטופלת צריכה לקבל יחס אישי, בזכות היחס האישי וההקשבה והשילוב של טכניקות מתקדמות עם שיטות מסורתית ניתן להגיע לתוצאה אופטימלית עבור המטופלות שראויות לקבל מראה צעיר ורענן. 

דר מיכל רוק

ד"ר מיכל רוק MD רופאת נשים

לאחר שנים של עיסוק בתחום הרפואה, יחד עם הידע והניסיון שאין שני להם התחלתי לעסוק בתחום רפואה אסתטית, הכל מתוך מטרה להעניק לכל מטופל ומטופלת את הטיפול המתאים והטוב ביותר. 

כל הליך אותו מבצעת ד"ר מיכל רוק מותאם לצרכים תוך התחשבות ברצונות האישיים של כל מטופל. 

"שירות מקצועי ללא רבב, אדיבות והקשבה הם נר לרגליי ובזכות ערכים אלו כל מטופלת יכולה להגשים ולהגיע למראה המובקש."