בוטוקס בין הגבות

בוטוקס בין הגבות_640x426

בוטוקס בין הגבות הוא הליך קוסמטי פופולרי המסייע להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים בפנים. זה עובד על ידי שיתוק זמני של השרירים באזור, החלקת קמטים ומתן מראה צעיר יותר. בוטוקס יכול לשמש גם לטיפול במצבים רפואיים מסוימים כגון התכווצויות שרירים, הזעת יתר ומיגרנות. ההליך בטוח יחסית ובעל תופעות לוואי מינימליות, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור מי שמחפש פתרון מהיר לקמטים שלהם.

בוטוקס בין הגבות הופך לפופולרי יותר ויותר בקרב אנשים בכל הגילאים מכיוון שהוא יכול לעזור ליצור מראה צעיר יותר מבלי לעבור ניתוח או פרוצדורות פולשניות אחרות. הוא משמש בהצלחה גם לטיפול במצבים כמו הזעת יתר, באזורים מסוימים בגוף. ניתן להשתמש בבוטוקס הן למטרות אסתטיות והן למטרות טיפוליות, מה שהופך אותו לכלי רב ערך עבור אנשים רבים המחפשים דרך יעילה לשפר את המראה שלהם.

מה אסור לעשות אחרי בוטוקס?

  • 24 שעות לאחר הטיפול יש להימנע משפשוף של האזור המוזרק.
  • להימנע מפעילות פיזית מאומצת
  • להימנע מצריכת אלכוהול בכמויות גבוהות.
  • אם אתם נוטלים כדורים מדללי דם או תוספי תזונה יש להודיע זאת לרופא המטפל לפני ביצוע הזרקת בוטוקס בין הגבות.
  • להמתין בסבלנות לתוצאות. ישנם מקרים רבים בהם מטופלים שוכחים כי השפעת טיפול בוטוקס היא לא מיידית, השיא של התוצאה של ההזרקה מגיע רק כ 4-5 ימים לאחר ההזרקה, לאחר שבועיים מיום ההזרקה יש להגיע שוב למרפאה ולבחון את המצב ולעשות התאמות אסתטיות בהתאם.
  • להימנע מכניסה לסאונה או חימום הפנים עם אדים, שאלו יגרמו לזרימת דם מוגברת.
  • להימנע משכיבה במשך 4 שעות לפחות לאחר ההזרקה.

למי מתאים בוטוקס בין הגבות?

יש לזכור כי לכל חומר יש את התפקיד שלו. הזרקת בוטוקס אמנם משתק את השריר ויוצר מראה מתוח יותר, אך ישנם מקרים בהם זקוקים למילוי האזור שבין הגבות ובוטוקס לא נותן את האפקט של מילוי. אם מדובר על עור עבה מאוד יש לבחון את המקרה באופן ספציפי למטפל ולתת את האבחון לסוג הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורו. לכן, כאשר תגיעו אלינו למרפאת ד”ר רוק לביצוע טיפולים אסתטיים אנו נבחן מהו הטיפול המתאים בין אם מדובר על בוטוקס או חומצה היאלרונית.

האם בוטוקס בין הגבות הוא טיפול מסוכן?

הסיכון הגדול ביותר שקיים היום בטיפולים אסתטיים הוא המיומנות והמקצועיות של הרופא. עם ניסיון עשיר בתחום הרפואה של צוות המרפאה של ד”ר רוק אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. למרות שהעובדה היא שבוטוקס הוא רעלן שרק משתק את השריר, עדיין יש לא מעט אנשים אשר מאוד לחוצים מכך, הסיכון לתגובות אלרגיות הוא נמוך מאוד והוא רק אחד לכמה מילונים וכאשר מבוצע אבחון רפואי לפני ביצוע הטיפול ניתן למזער אפילו יותר את תופעות הלוואי ולהגיע לתוצאה הרצויה.

יתרונות של בוטוקס בין הגבות

תוצאה טבעית : כאשר אין צורך בחומרי מילוי ובוטוקס רק מנטרל את הפעלת השריר, התוצאות שמגיעות הן טביעות מאוד ויוצרות מראה זוהר חלק ורענן.

חומר לא קבוע : נהוג להאמין כי עצם היותו של הטיפול שאינה קבועה היא חיסרון. אך כאשר מסתכלים על הדברים בהיבט הנכון יותר מדובר דווקא על יתרון מובהק. הסיבה לכך שהחומר אינו קבוע הופכת אותו ליתרון היא מכיוון ובמהלך השנים הגוף שלנו משתנה, בכל שלב יש צורך בטיפול אחר. כלומר, אם הגוף משתנה וזקוק לא רק לבוטוקס אלא גם לחומרי מילוי אז לאחר תקופה ניתן לבצע את הטיפול הטוב והמתאים ביותר בהתאם לשינויים של הגוף.

טיפול מהיר ולא פולשני : בשונה מניתוחים פלסטיים מורכבים ויקרם מאוד, הזרקת בוטוקס בין הגבות אורכת רק כמה דות בודדות והליך ההזרקה אינו כואב כלל.

להיראות נפלא באופן מיידי : השפעת השיא של הזרקת בוטוקס מופיע לאחר 4 ימים בלבד. אם כי ישנם מקרים בהם ההשפעה יכולה להיראות מהר יותר בהתאם למטופל. הטיפול אינו כרוך בכאבים לאחר ההזרקה והחזרה לשגרה היא מיידית.

מרפאת ד"ר רוק

כל המידע המובא אינו מהווה כל סוג של המלצה לביצוע או ייעוץ רפואי. לצורך קבלת ייעוץ מלא יש לפנות אל מרפאתנו ולקבל ייעוץ מלא בהתאם למצבו האישי של כל מטופל.

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולים אסתטיים, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מאמרים אחרונים שעלו