המדריך שכדאי לקרוא על בוטוקס ומתיחות פנים

בוטוקס ומתיחות פנים

בוטוקס ומתיחות פנים הם הטיפולים הנפוצים ביותר לשיפור מראה הפנים והעלמת קמטים, אך לא פעם עולה השאלה מה עדיף? מהם הסיכונים בכל אחד מההליכים ואיך לבחור את מה שהכי נכון לכם.

מהן הדרכים הטובות ביותר לשפר את מראה הפנים?

ישנן דרכים רבות לשפר את מראה הפנים. בוטוקס הוא אופציה פופולרית שיכולה לסייע בהפחתת קמטים וקמטוטים במצח, מסביב לעיניים ובצוואר. יש אנשים שבוחרים גם לעבור ניתוח קוסמטי.

שיטות אלו של ניתוחים קוסמטיים עלולות להיות יקרות ולא לכולם יש אפשרות לבצע טיפולים אלו, הן מבחינת עלות כלכלית גבוה והן מבחינת המצב הרפואי שלהם שיכול להוביל לסיכונים מורכבים. עם זאת, ישנן חלופות אחרות שיכולות לעזור לאנשים להשיג מראה צעיר יותר מבלי לבזבז כסף רב או לעבור הליכים יקרים, אחד מאותם טיפולים הוא ביצוע הזרקות בוטוקס.

בוטוקס הוא טיפול בהזרקה המשתמש ברעלן בשם בוטולינום טוקסין מסוג A כדי לשתק זמנית שרירים בפנים. הוא משמש לעתים קרובות כהליך קוסמטי לאנשים שרוצים להפחית קמטים בעיקר באזור המצח, סביב העיניים ובצווארם. טיפול זה משמש לרוב עבור “רגלי עורב” אך ניתן להשתמש בו גם באזורים אחרים בפנים כגון סביב הפה או העיניים וכן מתחת לסנטר. עלות הבוטוקס משתנה בהתאם לסוג החומר בו מטפלים, המומחיות והמקצועיות של הרופא המטפל, אך בדרך כלל הוא עולה כ-700-1400 לכל מפגש טיפול, מחיר זה משתנה לרוב בעיקר בגלל סדרת הטיפולים אותה בוחרים לעבור.

כיצד פועל הבוטוקס וכיצד הוא משמש לשיפור מראה הפנים?

בוטוקס הוא טיפול שניתן להשתמש בו לשיפור מראה הפנים. הזרקת בוטוקס היא סוג של טיפול קוסמטי המוזרק לשרירים כדי להרפות אותם ולהחליק קמטים.

הזרקת בוטוקס, המכונה גם הזרקת בוטולינום טוקסין או BTX, פועלת על ידי חסימת שחרור של נוירוטרנסמיטורים כמו אצטילכולין וחומר P על מנת להרפות את השרירים. זה מאפשר לקמטים להיראות חלקים יותר ומונע מהעור הנפול לפתח תווי פנים צנוחים.

הזרקות בוטוקס משמשות בדרך כלל למטרות קוסמטיות אך הן משמשות גם למטרות רפואיות כמו טיפול במיגרנות כרוניות, ביטול מצמוץ עיניים לא רצוני, ביטול התכווצויות שרירים לא רצוניות והפחתת כאב הקשור לכאב עצבי כרוני.

מהן הזרקות הבוטוקס הטובות ביותר כאשר מדובר על תקציבים נמוכים

כאשר רוצים לשפר את מראה הפנים ומדובר על תקציבים נמוכים, כדאי מאוד להגיע למרפאה אסתטית מקצועית שבה תוכלו לשבת עם הרופא המטפל, לבחון את המצב שלכם והוא יתאים לכם את סדרת הטיפולים הטובה ביותר בהתאם לתקציב שלכם. כלומר, לבחור את האזורים שבהם תבוצע ההזרקה וייתנו את האפקט הטוב ביותר בהתאם לאותו אזור מוזרק.

יתרונות של בוטוקס על ניתוח פלסטי

אחד היתרונות הבולטים ביותר כאשר מדובר על בוטוקס מול ניתוח פלסטי הוא קודם כל הסיכון הבריאותי. ברוב המקרים ניתוחים פלסטיים מתקיימים בחדר ניתוח ותחת הרדמה מלאה. הרדמה מלאה כשלעצמה מהווה סיכון בושנה מביצוע הזרקות בוטוקס שמצבועות ללא הרדמה.

משך ההחלמה מניתוח הוא ארוך יותר בעוד שלאחר הזרקות בוטוקס שנועדו לשפר את מראה הפנים ניתן לחזור לשגרה מלאה באופן מיידי תוך הגבלות קטנות בלבד.

בוטוקס הוא הטיפול האסתטי הפופולרי ביותר בעולם ומשמש מיליוני אנשים מדי שנה. זה הוכח כבטוח, יעיל ובמחיר סביר.

ניתוח פלסטי הוא הליך שבאמצעותו אנשים יכולים לשנות את המראה שלהם. עם זאת, זה יכול להיות יקר וכואב.

בוטוקס לעומת זאת, הוא טיפול לא פולשני המשתמש בוטולינום טוקסין כדי לשתק זמנית את שרירי הפנים. זה מאפשר קווים חלקים יותר ומראה משופר ללא צורך בניתוח פלסטי.

מרפאת ד"ר רוק

כל המידע המובא אינו מהווה כל סוג של המלצה לביצוע או ייעוץ רפואי. לצורך קבלת ייעוץ מלא יש לפנות אל מרפאתנו ולקבל ייעוץ מלא בהתאם למצבו האישי של כל מטופל.

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולים אסתטיים, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מאמרים אחרונים שעלו