הזרקת בוטוקס בחולון

הזרקת בוטוקס בחולון

שרוצים לבצע הזרקת בוטוקס בחולון יש רק מקום אחד מושלם שבו תוכלו להנות מהשירות המקצועי ביותר, האדיב ביותר ומעל הכל ניסיון רפואי של שנים.

מרפאה אסתטית ד"ר רוק בחולון מציעה טיפולי בוטוקס בכל האזורים בפנים לרבות הזרקת בוטוקס מצח, באזור העיניים, בגבות ועוד.

מה זה בוטוקס ואיך החומר הפך להיות טיפול אסתטי מתקדם

בוטוקס הוא שם מסחרי לחומר שמופר מרעלן בוטולינום טוקסין. חומר זה התגלה במהלך טיפול של בעיית עיוורון של סגירה בלתי נשלטת של העין. מכיוון והחומר היה משתק השריר אשר סוגר את העין וגורם לעין פתוחה ושיפר מצבם של אלו הסבלו מסוג עיוורון זה הוא הפך לטיפול נפוץ בבעיה. לאחר מספר הזרקות בוטוקס המטופלים דיווחו כי מעבר למענה אותו הם קיבלו בטיפול בבעיה גם הקמטים סביב העיניים נעלמו, מאז כל השאר הוא היסטוריה ובוטוקס הפך להיות טיפול אסתטי.

בוטוקס, דיספורט, קסאומין – בואו נעשה קצת סדר בדברים

כל אלו הם שמות מסחריים של אותו רעלן בשם בוטולינום טוקסין A, כולם מיוצרים על ידי יצרנים שונים אם כי קיימים הבדלים מזערים בין הטוקסינים השונים הקיימים בכל אחד אחד מהמותגים האלו העיקרון של אופן הפעולה שלהם הוא זהה. כולם עובדים על אותו עיקרון של הזרקת החומר לשריר שיוצר את הקמטים, כעבור מספר ימים השריר מפסיק להתכווץ והקמטים באותו אזור נעלמים.

סוגים של טיפולי בוטוקס לטיפול בקמטים :

שיתוק סלקטיבי של שרירי הבעה : טיפול זה משמש בדרך כלל באזורים בהם נמצאים שרירים עם נחיצות נמוכה והם נמצאים בחלק העליון של הפנים. אזורים כמו המצח שבו ישנם קמטים רוחביים והוא מביא למצב של מצח חלק ויחד עם זאת כטיפול מונע שיכול להיות פתרון מעולה לאלו שלא ירצו לבצע טיפולים אינטנסיביים יותר בעתיד לצורך טיפול בקמטים. שיתוק סלקטיבי של שרירי הבעה משמש גם לטיפול באזורים סביב העיניים ומונע את "קמטי הצחוק" סביב העיניים.

חומרי מילוי נוספים (לא כל אזור בפנים מטופל בבוטוקס) : ישנם אזורים בפנים בהם לא נעשה שימוש בבוטוקס אלא בחומרים אחרים. אחד האזורים האלו הוא מילוי שפתיים. מילוי שפתיים הוא תהליך שונה מאשר טיפולי בוטוקס לטיפול בקמטים והוא מבוצע באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית.

לפני טיפול בוטוקס

לפני ביצוע הזרקת בוטוקס אצלנו במרפאה אסתטית ד"ר רוק אנו עובדים במספר שלבים.

שלב ראשון : בשלב זה אנו נבצע ייעוץ והתאמת סדרת הטיפולים בהתאם לרצונות והמצב הקיים של כל מטופל. נבחן את המצב הבריאותי הכולל והאם הוא מתאים לביצוע הטיפול. בריאות המטופל היא מעל הכל ואנו לא מתפשרים על כך.

שלב שני : לאחר התאמת סדרת הטיפולים ובחינת המצב הרפואי נבצע מריחת חומר מאלחש (EMLA) על האזורים בהם נבצע את ההזרקה כ – 30 דקות לפני הפעולה ואר לאחר מכן תבוצע ההזרקה באזורים הנבחרים בהתאם לכמויות החומר הנדרשות.

מהו משך זמן ההשפעה של הזרקת בוטוקס ?

פעילות החומר משפיעה למשל 3-4 חודשים. אם רוצים לשמר את התוצאה יש להגיע לטיפול בכל תקופה.

הם ישנן תופעות לוואי ?

כמו בכל הליך רפואי גם בביצוע הזרקת בוטוקס ייתכנו מספר סיבוכים, אך בזכות הקפדה על הכללים אפשר למנוע את אותן תופעות לוואי.

תופעות הלוואי שייתכנו הן : שטפי דם קלים באזור בו בוצעה ההזרקה, משך זמן ההשפעה יורד מ 4 חודשים, אסימטריה.

הטיפול במרפאת ד"ר רוק

הזרקת בוטוקס בחולון במרפאת ד"ר רוק הוא טיפול שאינו נגמר רק ביום ההזרקה. 14 ימים לאחר ביצוע ההזרקה כל מטופל מחויב להגיע לביקורת שבה אנו נבחן את המצב ונעשה התאמות נוספות בכדי להביא לתוצאה הרצויה הטובה ביותר. בביקורת אנו נבצע (Touch Up) שבו נוודא כי הושגו התוצאות תקינות ואין תופעות לוואי.

מרפאת ד"ר רוק

כל המידע המובא אינו מהווה כל סוג של המלצה לביצוע או ייעוץ רפואי. לצורך קבלת ייעוץ מלא יש לפנות אל מרפאתנו ולקבל ייעוץ מלא בהתאם למצבו האישי של כל מטופל.

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולים אסתטיים, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מאמרים אחרונים שעלו