הטיפולים במרפאה

עיצוב שפתיים
עיצוב, עיבוי ומילוי שפתיים
חומצה היאלורונית
הזרקת חומצה היאלורונית
הזרקת בוטוקס
טיפול מתקדם באנטי אייג'ינג באמצעות בוטוליניום טוקסין A
הקודם
הבא

הזרקות בוטוקס

הזרקת בוטוקס היא סוג של טיפול אסתטי שיכול לעזור להצעיר את העור ולהפחית קמטים. הם ניתנים על ידי הזרקת כמויות קטנות של בוטולינום טוקסין לשרירים הגורמים לשינוי בהבעות פנים.

עיצוב קו לסת

קו הלסת הוא אחד המאפיינים החשובים ביותר בפניו של אדם. אפשר לראות בזה הרושם הראשוני שאדם עושה על אחרים. קו הלסת נקשר להיבטים שונים כמו בריאות ואטרקטיביות. ניתן להשיג את עיצוב קו הלסת באמצעות טכניקות מתקדמות ושימוש בחומרי מילוי.

טיפול בהזעת יתר

טיפול בהזעת יתר באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין. ישנם גורמים רבים היכולים לגרום להזעת יתר, בינהם: חרדה, מתח ומצבים אחרים. הזרקת בוטולינום טוקסין היא אפשרות טיפול יעילה להזעת יתר. זהו הטיפול הנפוץ ביותר במצב זה, והוא הוכח כבטוח ויעיל ברוב המקרים.

טיפולי אנטי אייג'ינג (AntiAgeing)

טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים הכוללים מזותרפיה וסקין בוסטר. 

ככל שחולפות השנים, אנשים הופכים מודעים יותר לחשיבותם של טיפולי אנטי אייג'ינג. עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה, טיפולי האנטי אייג'ינג הפכו לנגישים יותר. טיפולי אנטי אייג'ינג אינם מיועדים רק למבוגרים. הם יכולים לעזור לאנשים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם לשפר את הביטחון העצמי בזכות נראות זוהרת ורעננה.

עיצוב ומילוי עצמות לחיים

עם השנים קיימת הידלדלות של עצמות ורקמת השומן בעצמות הלחיים בעזרת מילוי ע"י החומרים האיכותיים של מרפאתנו, ניתן להשיב את הנפח בשילוב היכולת המקצועית שלנו שהיא בעלת ידע בתחום ויכולה להתמודד עם המשימה על הצד הטוב ביותר. להשיג לכן את המראה המושלם בבטיחות ועם אחריות מלאה לשביעות רצון מהתוצאה.

מילוי קמט הנזו-לביאל

הדרך היעילה ביותר להפחית את הופעת הקמטים היא באמצעות שילוב של קרמים לפנים וטיפולים אסתטתים כמו הזרקת חומצה הילאורונית.

קמט הסוגריים הוא הקמט המופיע מאזור האף ועד לשפתיים. בזכות הטכניקות והציוד המתקדם הקיים במרפאתנו תוכלו בתוך מספר טיפולים בודדים וללא הפרעה לשגרת היום שלכם לטפל בבעיה ביעילות.

מילוי רקות

באמצעות פרוצדורה אסתטית מתקדמת אנו במרפאת רוק נוכל לשחזר את הנפח ולהשיג עבורך מראפה פנים מתוח, צעיר ורענן.

עידון מריונטות

טיפול ומילוי של קמטי המיריונטה ללא ניתוח וללא כאבים. כל סוגי הטיפולים האסתטים תחת קורת גג אחת עם  הרופאים הטובים בישראל שעומדים ומלווים אתכם בכל ההליך.