עיבוי שפתיים בחולון

עיבוי שפתיים בחולון

עיבוי שפתיים בחולון עושים במרפאה האסתטית המובילה והמקצועית ביותר. מרפאת ד"ר רוק מציעה את טיפולי האסתטיקה המתקדמים ברמת המקצועיות הגבוה ביותר.

הגיל עושה את שלו ואנו חשים לא פעם כי הגוף גם מעט מתבלה עם השנים. ההשפעות הן ברורות והן כוללות בתוכן חשפיה מתמדת לשמש הישראלית, חשיפה לעשן סיגריות ואפילו עישון ונזקי הסביבה הכוללים תזונה שלא תמיד הכי מאוזנת שהיא יכולה לגרום גם לקמטים. גם אלו ששמרו האדיקות על אורח חיים בריא מגלים אחרי שנים רבות כי הקמטים סביב הפה מגיעים ועושים את שלהם. אבל, יש לנו את הפתרון המושלם לאלו שרוצים לחזור ולהיראות נהדר במרפאת ד"ר רוק בחולון תוכלו להנות מטיפולי הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים ולהגיע למראה שפתיים זוהר וחושני.

שפתיים חושניות בלי ניתוחים ובלי כאבים

אם עד היום היינו בטוחים כי השגת שפתיים חושניות מצריכות ביצוע ניתוחים קוסמטיים מורכבים (וגם מאוד יקרים) היום ניתן לבצע טיפולי הזרקות ללא כאבים ובמחירים נוחים לכל כיס. שפתיים חושניות הן שפתיים בשרניות, כאלו שהן בשרניות בחלק התחתון ומעט יותר בחלק העליון, הן יוצרות את "קשת קופידון" המושלמת בחלק העליות וחצי ירח מדויק בחלק התחתון.

יצרית מראה שפתיים מושלם בשרני וחושני היא משימה מורכבת, במיוחד כאשר רוצים ליצור את המראה הזה שיהיה טבעי ולא מלאכותיי מידי צריכים למצוא את הרופא המימון ביותר לעמוד במשימה. עם ניסיון שאין שני לו, מומחיות גבוה ופרקטיקה מעשית של עשרות טיפולים תוכלו למצוא את הגשמת החלום הזה אצלנו.

חומצה היאלרונית – להפחית קמטים בלי ניתוחים

חומצה היאלורונית (HA) היא חומר המופיע באופן טבעי בגופנו המסייע לשמור על לחות העור, שמנמן וצעיר. ככל שאנו מתבגרים, ייצור HA פוחת בגופנו, מה שמוביל לקמטים ולסימני הזדקנות אחרים. למרבה המזל, טיפולי HA יכולים לסייע בהיפוך סימני ההזדקנות על ידי הגדלת רמות ה-HA בעור שלנו.

ניתן להשתמש בטיפולי חומצה היאלורונית להפחתת קמטים וקמטוטים, שיפור מרקם וגוון העור, החזרת נפח לאזורים השקועים בפנים ואף הפחתת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. זה יכול לשמש גם לשיפור תווי פנים כגון שפתיים ולחיים למראה צעיר יותר. בנוסף ליתרונות הקוסמטיים הללו, לטיפולי חומצה היאלורונית יש גם יתרונות טיפוליים שכן הם יכולים לסייע בשיפור הלחות וגמישות העור

טיפולים אסתטיים בחומצה היאלורונית הופכים במהירות לבחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשפר את מראה העור שלהם. על ידי מתן לחות עמוקה והזנה, טיפולי חומצה היאלורונית יכולים לעזור להפחית קמטים, קמטים עדינים וסימני הזדקנות אחרים. בנוסף, ניתן להשתמש בטיפולים אלה גם כדי לשפר את המרקם והגוון הכללי של העור. 

עיבוי שפתיים באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית – באיזה גיל מתחילים?

הזרקות לשפתיים לצורך עיבוי ועיצוב ניתן להתחיל בגיל 20 ומעלה. ישנם מקרים בהם רבים חושבים כי עיצוב שפתיים הוא משהו ששייך לגילאי 50 ומעלה ואינו מתאים לגילאים צעירים יותר. אך עם המודעות הגדולה הקיימת לאסתטיקה אנו רואים בהחלט כי קיימת מגמת עלייה גדולה מאוד בביקוש לביצוע עיצוב שפתיים גם בגילאים צעירים הרבה יותר. בהשוואה למדינות אחרות בעולם מדינת ישראל עומדת בגאווה בין 10 המדינות המבצעות טיפולים אסתטיים רבים. כל זאת אחרי ארצות הברית ועוד מדינות באירופה שנמצאות בראש הרשימה. ישנה רווחה האומרת כי הרשתות החברתיות הביאו איתן את המודעות הגוברת של נראות ואסתטיקה ולכן עולה הביקוש לביצוע טיפולים אסתטיים.

איך מתבצע טיפול עיבוי ועיצוב שפתיים – תהליך הזרקת חומצה היאלרונית

טיפול לצורך עיבוי ועיצוב השפתיים בחולון מתבצע על בסיס הזרקות חומרי מילוי לשפתיים. בעבר החומרים המוזרקים היו סיליקון לרבות קולגן עם חומצה היאלרונית. היום ניתן לבצע את הטיפולים בחומרים שמצוי בגופנו והוא חומצה היאלרונית, מכיוון והחמור מצוי בגופנו לא קיימת דחייה של החומר כמו במקרים של הזרקת סיליקון שבהם ייתכן והגוף דוחה את ההזרקה ויכול לגרום לדלקות.

איזה חומר מזריקים לי בשפתיים?

אחת השאלות שמטופלים רבים רוצים לדעת היא מה החומר שנכנס אליהם לגוף. החומרים איתם אנו עובדים במרפאת ד"ר רוק אלו חומרים בעלי התקנים המחמירים ביותר וביניהם : סטילאז', רסטלין, טאוסיאל, ז'ובידרם. מה מהחומרים האלו הוא הטוב ביור? ראשית התשובה לכך היא בהתאם למטופל והרופא. ישנם רופאים שמעדיפים נוחות אחרת של מזרק ויש כאלו הרוצים לתת למטופלים את החומר שנשאר עם התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן, המציאות היא כזאת שצריכים לשלב בין החומרים בהתאם לשמירה על בטיחות המטופל. כל החומרים הנמצאים אצלנו הם החומרים הטובים, האיכותיים ומעל הכל הבטוחים ביותר שניתן למצוא ללא פשרות.

לסיכום

אם רוצים לבצע עיבוי שפתיים בחולון יש לבחון היטב מי הרופא מבצע את הטיפול, מהם החומרים איתם הוא עובד, מה הניסיון שלו והאם יש לו המלצות מלקוחות קודמים ועבודות אותן הוא ביצע. בכדי להיות בטוחים שהטיפול יצליח חשוב מאוד לוודא שאתם במקום הנכון.

מרפאת ד"ר רוק

כל המידע המובא אינו מהווה כל סוג של המלצה לביצוע או ייעוץ רפואי. לצורך קבלת ייעוץ מלא יש לפנות אל מרפאתנו ולקבל ייעוץ מלא בהתאם למצבו האישי של כל מטופל.

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולים אסתטיים, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מאמרים אחרונים שעלו